Covid-19

W związku zakażeniem Covid-19 - uczniowie klasy 3a będą objęci kwarantanną do 28 stycznia 2022r.(włącznie). Jedno dziecko wskazane przez wychowawcę do 27 stycznia 2022r. (włącznie)
Ustalenia podjęto po konsultacji z przedstawicielem Sanepid-u oraz Burmistrzem Olsztynka.

Irena Jędruszewska

PLAN LEKCJI 2021/2022

Na stronie już jest now PLAN LEKCJI
plan lekcji

Nagrody za najwyższe wyniki w szkolnych eliminacjach wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W dniu dzisiejszym, pani dyrektor szkoły Irena Jędruszewska oraz przewodnicząca Rady Szkoły pani Danuta Bondaruk , złożyły gratulacje i wręczyły nagrody uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w szkolnych eliminacjach wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Wśród laureatów znaleźli się :
Szkolny konkurs z matematyki
Bartosz Andryszczyk, Bartosz Sobierajski, Maria Zakrzewska
Szkolny konkurs z języka niemieckiego<
Natalia Ciechacka, Bartosz Andryszczyk ,Bartosz Sobierajski
Szkolny konkurs z języka angielskiego
Konrad Obarek, Bartosz Andryszczyk, Bartosz Sobierajski
Szkolny konkurs z fizyki
Kornelia Krauze, Zdzisław Michalski
Szkolny konkurs z historii
Bartosz Sobierajski, Maciej Murawski, Karina Gawrońska
Szkolny konkurs z języka polskiego
Bartosz Sobierajski, Iga Ososińska, Karina Gawrońska.

Zwycięzców czekają zmagania na etapie wojewódzkim.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka w dniach 18 i 19 stycznia 2022 r. w bibliotece szkolnej odbyły się spotkania czytelnicze dla klas II i III. Dzieci poznały historię powstania książki o tym wyjątkowym i znanym na całym świecie misiu. Rozwiązywały zadania i zagadki nawiązujące do przeczytanego fragmentu książki pt. „Urodziny Puchatka”. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem ze specjalnym udziałem Kubusia.

Wesołych Świąt 🎄 🎄 🎄

Szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat

czytaj całość

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY NA STANOWISKO
Opiekun dzieci i młodzieży w czasie przewozu do i ze szkoły .

Wolontariat❤️

Wolontariusze naszej szkoły obchodzili swoje święto przy przepysznej pizzy🍕🍕🍕. Bardzo dziękujemy za tą smaczną niespodziankę naszej Pani Dyrektor Irenie Jędruszewskiej.

Podziękowania za przekazane śrdoki higieniczne. #RazemNaSwieta

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

WOLONTARIAT!🎄 #RazemNaSwieta

„Choinka pełna uśmiechów”🎄🎄 #RazemNaSwieta