Szkoła muzyczna

W budynku Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Olsztynku od 2012 roku ma swoją siedzibę Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach filia w Olsztynku.
W szkole uczy się obecnie ok. 100 uczniów. Zajęcia prowadzone są przez wspaniałych muzyków i wykwalifikowanych pedagogów. Wielu z nich jest także muzykami Warmińsko- Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.
Naukę w Szkole Muzycznej w Olsztynku można podjąć na następujących instrumentach: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, flet, klarnet, saksofon, trąbka, sakshorn, waltornia, perkusja, gitara. W szkole działają zespoły kameralne oraz chór, uczniowie mają także możliwość grania w orkiestrze.
Więcej informacji dot. Szkoły znajdą Państwo na stronie www.umuzykalniamy.pl

Uprzejmie informujemy, iż Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach filia w Olsztynku rozpoczęła zapisy na rok szkolny 2020/2021.

Więcej informacji tutaj