Dzień Przedszkolaka 20.09.23r.

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka" 20 września kolejny raz obchodziliśmy w oddziałach przedszkolnych Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia: samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
Niech Wasze marzenia się spełniają!

Dzień integracyjny w grupie Krasnale 16.09.2023r.

Dzieci z grupy Krasnale oraz przedszkolaki z Elgnówka wyruszyły dzisiaj na wycieczkę do Grunwaldu. Na miejscu zwiedziły nowoczesne muzeum oraz wzięły udział w "Biegu Rycerskim". Na koniec integrowały się podczas wspólnego pikniku. Dzisiejsze aktywności związane są z realizowanym w szkole projektem "Śladami Noblistów Polskich - Rok H. Sienkiewicza".

Wycieczka oddziałów przedszkolnych do Grunwaldu 12.09.2023r.

Spacer na Skansen w Olsztynku 05.09.2023r.

Dzieci z grupy Krasnale wyruszyły na pierwszą wycieczkę do Muzeum Budownictwa Ludowego - Park Etnograficzny w Olsztynku . Przedszkolaki uczestniczyły w zorganizowanej przez nauczycielki grze terenowej. Musiały odnaleźć miejsca wg otrzymanych zdjęć. Dzieci bardzo uważnie obserwowały architekturę wiejską, dzięki czemu każdy z nich wykonał zadanie. Przedszkolakom sprzyjała piękna pogoda, a w niektórych zagrodach towarzyszyły zwierzęta.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Drodzy Rodzice/Opiekunowie oddziały przedszkolne funkcjonują od 1 września 2023 r. W razie nieobecności dziecka prosimy o zgłoszenie telefoniczne lub osobiste w sekretariacie szkoły.

Przypominamy o konieczności dostarczenia deklaracji dotyczącej wyżywienia do31 sierpnia 2023 r. do godziny 15:00. W przypadku niedostarczenia deklaracji w terminie zostanie zamówiony wariant 3 posiłków dla dziecka.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

„Drodzy Rodzice/Opiekunowie, proszę o dostarczenie do sekretariatu szkoły deklaracji dotyczącej wyżywienia i pobytu dziecka w placówce oraz oświadczenia o dowozie do dnia 31 sierpnia do godziny 15:00. Przekazujemy również podstawowe informacje dotyczące rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Deklaracja

Informator dla rodziców opiekunów

Zarządzenie Dyrektora Szkoły - oddział przedszkolny opłaty za wyżywienie

Dni adaptacyjnych w przedszkolu

Drodzy rodzice!

W dniu 31 sierpnia 2023 r. w godzinach 8:00-12:00 odbędą się zajęcia adaptacyjne w oddziale przedszkolnym dla 3 i 4 latków.
Serdecznie zapraszam.