Rekrutacja 2022-2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku zaprasza do składania podań do klas 1 szkoły podstawowej.
Rekrutacja rozpoczyna się dnia 1 marca 2022 r. i potrwa do 15 marca 2022 r. do godz.15:00 (proszę o zapoznanie się z Zarządzeniem Burmistrza nr 7/22 ws harmonogramu postępowania rekrutacyjnego). Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły.
W załączniku "Obowiązek - rodzice inf. ulice" wypisane zostały ulice i wsie należące do obwodu szkoły.
Dla dzieci z obwodu szkoły należy wypełnić i dostarczyć do sekrtariatu podanie o przyjęcie do szkoły dla kl. 1.
Dla dzieci spoza obwodu należy wypełnić i dostarczyć do sekretariatu podanie o przyjęcie do klasy 1 oraz załączniki "Załączniki 1-8 dla dzieci spoza obwodu szkoły".
Zapraszamy!

Niezbędne informacje oraz dokumenty do wypełnienia znajdą Państwo na stronie bip szkoły:

OŚWIADCZENIE woli przyjęcia dziecka do oddziału klasy I

Załączniki 1-8 dla dzieci spoza obwodu szkoły

Podanie o przyjęcie do szkoły dla 1 klas

Zarządzenie nr 7 z 2022 r. Burmistrza Olsztynka - harmonogram postępowania rekrutacyjnego

Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja do przedszkola 2022-2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku zaprasza do składania podań do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku.
Rekrutacja trwa od 1 do 15 marca 2022 r. do godz. 15:00 w sekretariacie szkoły (w załączniku harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacynym oraz uzupełniającym).
Zapraszamy dzieci z roczników urodzenia 2016 i 2017.
Wymagane dokumenty:
- podanie o przyjęcie do oddziału przedszkolnego,
- klauzula informacyjna do podania,
- zgody do na przetwarzanie danych osobowych
- załączniki 1-7 do podania.
Zapraszamy!

Podanie do przedszkola

Klauzula informacyjna do podania do przedszkola

Zgoda na prztwrzanie danych